BU DUYURU TESUD GENEL MERKEZ VE ŞUBELERİNE AİT BİR ETKINLIK DEĞİLDİR.27 Haziran 2024 , Perşembe
ÇAYYOLU ŞUBESİ TARAFINDAN ÜYELERE GÖNDERİLMİŞ OLAN AŞAĞIDAKİ DUYURU TESUD GENEL MERKEZI VE ŞUBELERINE AIT BIR ETKINLIK DEĞİLDİR....


SAYIN ÜYELERİMİZ,

Kardeş ve her gönderisini sizlerle paylaşmaktan gurur duyduğum Atatürkçü düşünce Derneği'nin; LAİKLİĞİ kaldırmak için MEB'nın yaptığı müfredatı SIHHİYE'DEKİ ADLİYE'nin önünde protesto ederek, hazırlanan dilekçeleri imzalıyıp, mahkemeye ŞİKAYET edeceğiz.

Katılımınız ve varlığınız çok çok kıymetlidir.

Saygılarımızla,
TESUD Çayyolu Şb Yönetimi.


ADD DUYURUSUDUR:

TALİM VE TERBİYE KURULU TARAFINDAN KABUL EDİLEN VE MİLLİ EĞİTİM BAKANI TARAFINDAN ONAYLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİREN YENİ MÜFREDAT PROGRAMI İLE, TÜRK MİLLİ EĞİTİMİNİN LAİK YAPISINI TEMELDEN SARSACAK OLAN UYGULAMALAR HAKKINDA GEREKLİ SUÇ DUYURULARINI YAPMAK İÇİN; 28 HAZİRAN 2024 CUMA GÜNÜ SAAT:14.00'DE, ADD ANKARA ŞUBELERİ OLARAK, ANKARA ADLİYE SARAYI ÖNÜNDE BULUŞACAĞIZ.

DEĞERLİ ÜYELERİMİZİ VE KATKI SAĞLAMAK İSTEYEN TÜM KEMALİST'LERİ 28 HAZİRAN 2024 CUMA GÜNÜ SAAT 13.00 E KADAR ÇANKAYA EVİ VE STK MERKEZİNDEKİ ŞUBEMİZDE TOPLANMAYA VEYA SAAT 14.00 DE ANKARA ADLİYE SARAYI ÖNÜNDE DİLEKÇELERİMİZİ SUNMAK ÜZERE YAPILACAK OLAN BASIN TOPLANTISINDA BULUŞMAYA BEKLİYORUZ. HER ÜYENİN, GELİRKEN YANINDA TC KİMLİK FOTOKOPİSİNİ BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR .