Kumpas Davalarındaki Son Gelişmeler Hakkında Düzenlenen Söyleşiler03 Aralık 2018 , Pazartesi

Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin çökertilmesine yönelik olarak planlanan ve Cumhuriyet düşmanlarınca 2005 yılından itibaren uygulamaya konulan Kumpas Davalarının hemen hepsi beraatle sonuçlanmış/sonuçlanmaktadır.

Ancak bu davaları planlayan ve uygulamaya koyan terör örgütü mensupları ve destekçileri henüz adalete hesap vermemişlerdir.

Bu nedenle; kumpas davalarını tekrar gündeme getirmek, davalar ve kumpasçıların yargılanmalarıyla ilgili son gelişmeleri katılımcılar, basın ve kamuoyu ile paylaşmak, bu çerçevede kumpasçıların yargılanmaları için kamuoyu baskısı oluşturmak amacıyla bir dizi söyleşi planlanmıştır.

Kumpas Mağdurları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KUMPASDER) ile birlikte planlanan söyleşiler her Cumartesi 13.00-14.30 saatleri arasında yapılacaktır.

İlki bu hafta 8 Aralık Cumartesi günü yapılacak söyleşilerin tarih, konu ve konuşmacılarını gösteren program aşağıda sunulmuştur.

Türkiye Emekli Subaylar Derneği Genel Merkezi (Selanik Caddesi No:34 Kızılay / ANKARA) 3. Kat Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek söyleşilere tüm meslektaşlarımız ve dostlarımız yakınları ile birlikte davetlidir.

Saygılarımızla