"ANAYASAYA AYKIRI, ANAYASA DEĞİŞİKLİKLERİ'' konulu sempozyum düzenlenecektir.27 Şubat 2019 , Çarşamba

Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığını, birliğini, bütünlüğünü ve geleceğini tehdit edecek her türlü olumsuz gelişmelere karşı çıkmak, Türkiye Cumhuriyeti’nin milli çıkarlarını korumak, demokrasi ve insan hakları adına uygulamada ortaya çıkan aksaklıklara, Atatürk İlke ve Devrimlerine yönelmiş haksız ve hukuksuz saldırılara karşı hukuki, eylemsel ve eğitsel her türlü çalışmayı yapmak amacıyla 8 Platform, Dernek, Birlik ve Kurul ile bir araya gelinerek 5 Aralık 2018'de ''Ulusal Egemenlik ve Emek Platformu'' kurulmuştur.

Anılan Platform tarafından, 01 Mart 2019 Cuma günü Türkiye Barolar Birliği (TBB) (Oğuzlar Mahallesi Barış Manço Caddesi Av. Özdemir Özok Sokak No:8 Balgat - ANKARA)'nde ''ANAYASAYA AYKIRI, ANAYASA DEĞİŞİKLİKLERİ'' konulu bir sempozyum düzenlenecektir.

Saat 13.00'de başlayacak olan ve açılış konuşmasını TBB Başkanı Av. Prof. Dr. Metin FEYZİOĞLU'nun yapacağı sempozyuma; Prof.Dr. Hikmet Sami TÜRK, Prof.Dr. Süheyl BATUM, Av. Nazan MOROĞLU, Prof. Dr. Sencer İMER ve Prof.Dr. Ümit KOCASAKAL konuşmacı olarak katılacaklardır.

Sempozyum'a tüm meslektaşlarımız ve dostlarımız eş, dost ve yakınları ile birlikte davetlidir.